معرفی گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش

  • گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش، متشکل از شرکتهای مستقل با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف به ویژه معادن و صنایع معدنی می باشد. این گروه به عنوان یک مجموعه 100٪ خصوصی در حال اجرا و بهره برداری پروژه های بزرگ در زنجیره فولاد کشور بوده و به دنبال آن است تا بر اساس سند راهبردی خود، به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی محصولات فولادی و کسب سهم بازارهای داخلی و صادراتی، بازده بالا در سرمایه گذاری را برای سهامداران ایجاد نماید.
  • شرکت مادکوش به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه ارزش، در زمینه تولید گندله سنگ آهن به ظرفیت سالیانه 5 میلیون تن طی دو فاز، فعالیت خود را در منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس واقع در بندرعباس آغاز و در سه ماهه چهارم سال 1398 موفق به بهره برداری فاز یک به ظرفیت 2/5 میلیون تن گندله در سال خواهد شد.
  • شرکت مادشیمی به عنوان عضو دیگری از گروه ارزش در زمینه معادن و صنایع معدنی مشغول به فعالیت بوده که اجرای پروژه احداث کارخانه تولید آهن اسفنجی و بریکت سازی به ظرفیت سالیانه 3/4 میلیون تن در دو فاز، توسط این شرکت در دست اقدام می باشد.
  • شرکت مادکانسار نیز به به عنوان عضو دیگری از گروه ارزش از سال 1384فعالیت خود را در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی فلزی و غیر فلزی آغاز نموده است. در حال حاضر این شرکت با راهبری معدن سنگ آهن ماد کان سار خرم بید با استخراج و تولید سنگ آهن هماتیتی به صورت کلوخه و دانه بندی و همچنین به عنوان تنها واحد صنعتی فعال در زمینه استخراج و تولید سنگ آهن مگنتیت دانه بندی پر عیار با روش خشک در سطح استان فارس، آماده فروش و تحویل این محصولات می باشد.
  • شرکت نوین ارزش با تمرکز بر دانش و خدمات مورد نیاز جامعه در زمینه استارت آپ در حال فعالیت می ­باشد.
  • به منظور دستیابی به بخشی از هدف “برنامه جامع فولاد ایران در سال 1404″، یک توافق نامه کنسرسیوم توسط هفت شرکت معدنی و فولادی در خرداد 1398 در ایمیدرو به منظور گسترش و افزایش ظرفیت تولید فولاد در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به ظرفیت 10 میلیون تن در سال امضا شد. گروه ارزش یکی از اعضای این توافق نامه است و سهامدار این پروژه خواهد بود.